| d3utzsa a întrebat:

Nu am pofta de mancare delocsadsi in ultima perioada am slabit ff multsad acum vreau sa ma ingras la loc ins nu stiu ce sa fac.sunt unele zile in care bag ca sparta pe mine iar in unele zile nu mananc mai nimic.am incercat si vitamina c pentru pofta de mancare dar nimic e adevart ca imi da pofta de mancare dar tot nu ma ingras. voi ce credeti ca este bine sa fac/? ce pastile sau vitamine ceva as putea sa iau? astept cat mai multe raspunsuri...multumesc:*

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu ar strica sa iti faci un set de analize, poate ai ceva probleme.

| inimadecaramel a răspuns:

Pai eu mancam seara cartofi prajiti ca sa ma ingras.Pe la ora 22:00