| scump3tea a întrebat:

Nu credeti ca siteul trebuie blocat? Deci aici sint multe teme despre:dragoste, sex multe prostii. Iar sint copii minori care citind aceste intrebari si rasppunsuri seinformeaza prea devreme.Cine e cu mine? Si cine nu?

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

De ce sa fie blocat?
ii obliga cineva sa se uite?
nu cred m-a ajutat fff mult site-ul asta pe mine si pe alti utilizatori
nu sunt cu tine!

| Andreea114820 a răspuns:

Si eu sunt cu tine dar nu cred ca ar trebui blocat tot site-ul. doar categoria despre dragoste si celelalte prostii ca celelalte ne sunt de folos.

| MicutzaaPooh a răspuns:

E treaba parintilor sa`si tina copiii supravegheati, sunt contra straight face

| Gripa a răspuns:

Se informeaza prea repede? Ahahahahahahahahha, hai ca esti amuzant.Du-te la un copil de 7 ani si spune-i ca l-a adus barza, si o sa-ti spuna sa-i su'gi pu'la.

| NoName0909 a răspuns:

Eu da, desi sunt inca minorabig grintongue.Dar cred ca ar trebui blocat doar categoria despre dragoste...etc. Pentru ca celelalte sunt chiar folositoarewinking

| PisikaNeagra a răspuns:

Imi pare rau dar nu. E o comunitate iar dragostea si XXX unt lucruri normale... Nu prea am intalnit alte "prostii". Si chiar daca ar fi, majoritea se remediaza...
Imi pare rau puppy dog eyes

| PuffiQ a răspuns:

Pai eu cred ca in acest site au dreptul sa intre copii peste 12 ani, si oricumpe de o parte cu incetul trebuie si ei sa invetze sa stie nu sa ajunga la 16 ani si sa nu stie ce inseamna dragoste etc... insa pe de alta parte altii chiar exagereaza cu subiecte vulgare, urite, si chiar prostii! happy Asta e parerea mea!