| DisneyChannel a întrebat:

Nu credeti ca "Tocilarul Fermecator" este cel mai reusit film marca Disney Channel?

8 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Nu, nu este.( Parerea mea )

| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Este reusit dar mai sunt multe filme care sunt reusite. Tocilarul Fermecator m-a marcat incat am si plans adevarul e ca imi plac si actorii.

| LollypopMe a răspuns:

Da! cel care la facut este un geniu!

| Cristina7903 a răspuns:

Acest film mi-a placut foarte mult, m-am uitat la el de 3 ori si inca m-as mai uita. Este chiar foarte reusit!

| ofatafrumoasa a răspuns:

Cel mai reusit a fost Camp Rock si 1 si 2

| XxxIullyxxX0810 a răspuns:

E chiar tare.

| Deddy23 a răspuns:

Ba da, dar poate sa imi spuna si mie cineva care este distributia?

| tarora a răspuns:

Da il ador! Mi-a placut foarte mult.Actorii au jucat asa de bine rolul personajelor incat sau implicat asa de bine de zici ca povestea era reala. Intr-adevar este un film dintre cele mai bune