| TeoPT a întrebat:

(nu e o intrebare)
Pentru toti copilasii de clasa a VIII-a carora le-a fost lene sa se duca la scoala sa isi vada rezultatele la examen si intreaba despre ele pe net:

Rezultatele de la Evaluarea Nationala NU VOR APAREA PE INTERNET MAI DEVREME DE 27 IUNIE 2011. (Adica dupa rezolvarea contestatiilor)

Nu mai cereti site-uri unde puteti vedea rezultatele, la momentul actual nu exista. Daca pareti atat de ingrijorati, duceti-va frate pana la scoala unde ati dat examenul, asa de greu o fi straight face

Imi cer scuze pentru postare, dar m-am saturat de atatea intrebari despre Evaluarea Nationala. Fiecare intrebare a avut acelasi raspuns, chiar simtiti nevoia sa umpleti site-ul cu inca o postare fara rost?

Daca ati citit pana aici, mersi pentru timpul acordat.

8 răspunsuri:
| TeoPT explică:

@Jelli
Eu ma refeream la cele oficiale, cu repartizarea pe judete bla bla bla.Ca asa orice scoala poate publica pe site-ul propriu. Doar nu o sa stam sa verificam la ce scoala este respectivul care pune intrebarea.nu?

| pwp a răspuns:

Eu am fost la scoala si am vazut rezultatele happy

| LifeFail a răspuns:

Foarte bine că te-ai gândit la asta. Aşa se vor evita întrebările fără rost legate de examene. Sper.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

f bine Theowinking si eu ma saturasem de intrebarile alea stupide >.>winking

| Madoottzza a răspuns:

Rezultalele mele le-am vazut.dar ma interesau rezultatele colegilor de la alte scoli ...Am vazut pe net rezultatele din alte judete.

si daca te-ai saturat de atatea intrebari nu mai intra pe tpu.Acesta este un site unde oricine are dreptul sa intrebe ce doreste si daca cineva este amabil si stie raspunsul ii va raspunde. Multumesc pentru intelegere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai salvat viața și timpul liber, Teo. Și eu care tot căutam. Bine c-am fost la școală, dar...

...te înșeli. Pe site-ul școlii mele au apărut cele din școala mea, genius kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,@7h30, de fapt nici nu prea avem cum să căutam. Doar dacă avem numele lor complet.

Dar tu ai scris: "Rezultatele de la Evaluarea Nationala" așa că eu am înțeles că vorbești de note, poate dacă ai fi completat...în fine cum zici tu, să nu crezi că mă cert cu tine. dacă ți-am lăsat impresia asta îmi cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Madoottzza, pleacă tu laughing.

Ok, mă pregătesc să pun o întrebare: "M-am masturbat cu stalpul de pe strada apoi cu o bata in 6 minute oare mai sunt virgina?"
Chiar absolut ORICE vreau am voie să postez?