| AndreeaZM a întrebat:

Nu imi pot da seama de ce se comporta asa...Cateodata este foarte bagacios de seama cu mine....cateodata ma evita ca si cum ca nu ma observat,cateodata imi face complimente, dar cateodata cand se uita prieteni lui la mine sau vorbesc niste persoane cu mine etc se baga si el in seama.De ce se comporta asa? De ce cateodata este foarte bagacios de seama de nici nu stiu ce are de este asa.dar cateodata nici nu vorbeste cu mine si ma evita.Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O fi instabil psihic sau crede ca asa te face sa-l iubesti. Evita-l.