| croissant a întrebat:

Nu mă pot conecta pe Facebook! Am dat schimbare parola am primit codul pe telefon și când vreau să mă loghez nu mă lasa...
Tot spune că este parola incorecta. Sa îmi fi dat cineva report sa nu mă pot loga?

Răspuns Câştigător
| sh859JD a răspuns:

S-ar putea sa fie si asta o optiune, mai incearca sa resetezi, sa pui toate modalitatile de parole care tu le sti. Eventual daca chiar nu merge, poti contacta pe cei dela Facebook prin adresa lor de email info@facebook.com. sau prin https://ro-ro. facebook.com/help sper ca te-am ajutat!