| MaeRi a întrebat:

Nu mai pot instala Batman:Arkham Asylum,l-am mai avut odata instalat dar cred ca nu s-a sters bine si nici nu mergea sa dau unistall din Programs and Features ca imi dadea o eroare ceva cu dll,apoi am cautat pe net ceva care sa stearga am folosit programu dar tot nu merge,cand dau sa instalez imi apare Play Game, Instal Directx, Exit. Install Game nu apare deloc...Ce pot >face?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Înseamnă că jocul nu s-a dezinstalat corect și acum ai ceva probleme cu regiștrii.
Îți recomand să iei Advanced Systemcare de aici>>> http://goo.gl/jlDbI
scanezi cu el, dezinstalezi jocul Batman cu utilitarul Iobit Uninstaller de la Toolbox (Trusă de unelte) dacă îți apare acolo.
Apoi, încerci iar o instalare.
P.S. Gamebooster poate îmbunătăți performanța PC-ului la gameplay.