| MaraMărr a întrebat:

Nu mai stiu ce muzica rock sa ascult. Dati-mi idei funda love struck

Răspuns Câştigător
| Prankster6 a răspuns:

Deci astea is super:
Deftones- My own summer (shove it)
Nirvana - In bloom
Alien ant Farm- Movies
Foo Fighters- Breackout
Metallica-ONE
My Chemical Romance- I'm not okay (dar de la ei cam toate is faine)
Bowling for Soup- high school never ends
The Offspring- Original Prankster
Fall out Boy- I donn't care
Electric six- Danger! High voltage
dupa ce le asculti sa imi zici care ti-a placut cel mai mult

4 răspunsuri:
| lolipop01 a răspuns:

Evanescene tot felul de mel ...canta rock...

| AnYyCrZ a răspuns:

Iti recomand Skillet este super, cauta pe youtube si vei vedea.

| hahahagabriela a răspuns:

Trupe? o groaza... evanescence, pink, linkin parca (the end e cea mai noua), bon jovy, behemonth, dimmu borgir, cradle of filth, romanesti ar fi. mr leavy care e viata mea dar asta canta reggae, cargo, vama veche, etc cauti si tu pe youtube si ce mel iti place aia o asclti mare lucru Dbig grinD: Funda Dbig grinbig grin