| Raiden a întrebat:

Nu mai sunt la curent cu noutatile de pe TPU de ~ 1 luna. Ce mai e nou?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Doua chestii. Una noua si una veche. Cea veche:scandalurile. Cea noua:useri noi care au inteles ce inseamna cu adevarat acest site si care ii fac cinstehappy
Bine ai revenit printre noi!winking

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit, noi suntem '' la datorie ', avem colegi noi, din pacate unii ne-au parasit (legiuitoarea), altii au fost obligati sa plece(vezi la "utilizatori suspendati ").

| Raiden explică:

@ harciog. Cred, deja in ultimu timp ~ 20 decembrie, cand am intrat ultima oara deja totul pe TPU era pe dos laughing, la raspunsuri recente erau ce vreo 3-4 zilelaughing, raspunsurile apareau mult mai tarziu, useri erau in conflicte pe site laughing. nici TPU numai este ce era odata.big grin

| Raiden explică:

@Contanta, am citit intr-o intrebare acum 1 saptamana ca Legiuitoarea s-a retras. pacat. dadea intotdeana raspunsuri bune, pe mine m-au ajutat mult raspunsurile ei.
De ce s-a retras?

| costymaximus a răspuns:

Nimic nou, doar am mai imbatrinit toti cu un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iti vine sa crezi ca nu ne'ai mai vizitat de anul trecut? Cu exceptia faptului ca suntem mai batrani cu o luna decat luna trecuta, nimic nou. Ei bine, doar revenirea mea, din concediul de user TPU laughing. Nu am mai putut intar ceva timp, iar acum, in noul an mi-am facut aparitia.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupte inegale si amuzante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neeeh, nimic nou. Totul este neeeeschimbat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar userilor care vin le urez bun venit si incercati va rog sa-i schimbati directia TPU-ului incercind astfel sa fiti numai de ajutor ignorind orice cearta. Tine-ti cont va rog ca sint siteuri paralele a caror oameni cauta linistea acasa dar fac ravagii cu scandaluri pe alte siteuri cautind distrugerea acestora.Nu dati satisfactie si urmati calea si linistea siteului pe care va aflati facindu-i cinste.