| annita2009 a întrebat:

Nu mai tin minte exact numele programului dar stiu ca il aveai pe pc, si tu cand scriai ceva il puneai sa citeasca, putei sa alegi dintre mai multe voci, de copil, de adult, de robot...Era super fain! Si nu era NRATAORUL, pe care il avem cu totii in pc, deoarece naratorul citeste pe o singura voce...Era altul...Era frumos, imi puteti zice daca il stiti, cum se numea? Sau daca stiti altul asemanator? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dalea a răspuns:

Eu am un astfel de program si se numeste TALKIT, dar nu as putea spune unde il gasesti pentru ca eu il am de mai multi ani, mi la adus cineva. Poti incerca aici : http://talk-it.en.malavida.com/d5252-free-download-windows.

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu stiu sigur. si eu il avea era suuuper :X si eu il iubeam mult dar l-am pierdut sad

| annita2009 explică:

Nu merge descarcat de p siteul ala!