| passenger a întrebat:

Nu mai vreau la liceu! crying Nu ma pot acomoda! In clasa mea s-a format un grupulet mai mare, care iese in fiecare pauza in curtea liceului la fumat. Bineinteles ca au facut cunostiinta si cu aia mari etc., dar eu ma simt prost daca merg acolo pentru ca nu fumez si nimeni nu ma baga in seama.
Nu mai rezist! crying
Oare o sa ma acomodez vreodata?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, te vei acomoda putin cate putin.

| Mik3 a răspuns:

O sa te acomodezi cu timpu, ai rabdare.

| callmebeautiful a răspuns:

Nici eu nu mi-am facut multi prieteni. sunt sigura ca o sa-ti gasesti o pers de incredere.trebuie doar sa crezi in fortele tale.