| davidd45 a întrebat:

NU merge need for speed worl. Scrie NFSW Launcher nu mai functioneaza.

3 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Asa imi zicea si mie acum cateva zile.
Incearca maine sau daca nu merge nici maine, reinstaleaza-l.

| Axys a răspuns:

Daca a mers jocul inseamna cai cerinte pentru acest joc
daca abia l-ai instalat si nu merge inseamna ca nu ai cerinte de sistem pentru el

need for speed worl

Sistem de operare – Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2)/ Windows 7
Procesor (XP) – Intel® Pentium® 4(HT) @2.4 GHz
Procesor (Vista/Windows 7) – Intel® Core™2 Duo @ 1. 8GHz
Memorie RAM (XP) – 1.0 GB RAM
Memoria RAM (Vista/Windows 7) – 2.0 GB RAM
HDD – 2.0 GB
Video (XP) – NVIDIA® GeForce® 6800, ATI Radeon™ X1300, sau Intel® GMA 950
Video (Vista/Windows 7) – NVIDIA® GeForce® 7600, ATI Radeon™ HD 2000 series, Intel® GMA 950 sau superioare.
Conexiune la Internet – 128 kbps Cable/DSL connection
Modalitate Online Multiplayer – 512 kbps Cable/DSL connection; 2-8 Players

da ai aceste cerinte happyde sistem incerca sa dezinstalezi din pc si sa cauti jocul full. il poti trage prin rar.

| davidd45 explică:

Am avut jocul mi-a mers mai demult si apoi l-am dezinstalat.ACUM l-am instalt de vreo trei ori si tot nu merge