| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul luna asta. in mai mi-a venit pe 7, iar acum iunie pe 12 dja nu mi-a venit.gravida n.am cum sa fiu deci. ce am? de obicei imi venea pe data de x, iar luna viitoare cam cu 5 zile mai tarziu. si inainte sa imi vina mi se intareau putin sanii si ma dureau putin, iar acum nimic. mi-e asa de frica

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Stai calma, mie o data nu mi-a venit vreo 3 luni si dupa aceea a incepuut sa vina normal din nou.

| laviniaerg a răspuns:

Sunt doar niste dereglari hormonale. esti in crestere si e normal. nu te speria oh go on

| klary a răspuns:

Stai linistatita, daca stii sigur ca nu ai km sa fii insarcinata. Dereglarile hormonale sunt de vina, schimbarile astea bruste din atmosfera. Nu te ingrijora. Incearca sa bei ceai de urzica, nu e foarte gustos, dar o cana pe zi, regleaza menstruatia "ceas"

| klary a răspuns:

Stai linistatita, daca stii sigur ca nu ai km sa fii insarcinata. Dereglarile hormonale sunt de vina, schimbarile astea bruste din atmosfera. Nu te ingrijora. Incearca sa bei ceai de urzica, nu e foarte gustos, dar o cana pe zi, regleaza menstruatia "ceas"