| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Nu ştiam dacă pot să pun întrebarea asta sau nu;-? dar aş avea nevoie de ajutor şi nu ştiu pe cine să întreb happy faza e că nu prea mă înţeleg bine cu nimeni din clasă, pentru că ei sunt... diferiţi. eu sunt genul de fată care zămbeşte mereu, genul de fată copilăroasă. thinking ei sunt serioşi şi îşi dau aere, se cred diferiţi şi se comportă urât între ei. mereu când intru în vorbă cu ei se comportă urât, doar pentru că nu sunt ca ei thinking mulţi vorbeau cu mine spunându-mi să mă schimb. şi cred că mă urăsc pentru felul meu de a fi, nu vreau să fiu ca ei, falşi -.- adică, eu sunt genul de fată care zâmbeşte mereu, şi care încă este copilăroasă dar care gândeşte normal thinking şi mă gândeam într.o pauză, dacă aş putea să îl schimb măcar pe unul dintre ei thinking cum aş putea să fac asta? sau ce aş putea să fac? eu nu prea sunt în stare să îmi dau sfaturi. fundă happy

1 răspuns:
| Lio a răspuns:

Depinde de ce varsta ai...tocmai din pricina asta nu-mi permit sa-ti dau un raspuns.