| anonim_4396 a întrebat:

NU stie cineva un magazin de barbati in care sa vanda lenjerie intima de 1 luna tot caut niste chiloti, specialicare mi-a sugerat profu de kikbox, de aia "fara fund"

Multumesc daca cineva imi zici si imi si convine (multe sanse)

Dau funda

Merci.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De multe șanse, ai avea tu nevoie, ca să-i procuri, nu noi. La ce ne-ar folosi nouă, șansa pe care ne-o oferi tu? Și ce șansă am avea?
"Dacă cineva îmi zice și îmi convine"... Uite că nu i-a convenit niciunuia modul tău de redactare/exprimare.
Reeditează-ți postarea, și poți oferi o imagine, ca exemplu.