| MiReLa_3183 a întrebat:

Nu stiti cand se aloca banii de liceu pentru septembrie octombrie si noiembrie 2010?sad

Răspuns Câştigător
| yonutz94 a răspuns:

M-am interesat, SPECIAL, si am fost informat ca banii de liceu au fost alocati catre unitatile de invatamant. Urmeaza ca unitatile scolare de care apartinem cu totii (elevii), sa ni-i aloce mai departe pe carduri.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cre'ca nu stie nimeni! --- ceea ce stie toata lumea este ca nu sunt bani!( unele firme n-au bani nici pentru. salarii! )---jale mare!