| Prici a întrebat:

Nu stiti, se face reducere de elev(cu carnetul) si la biletele dus-intors?

Răspuns Câştigător
| euu2307 a răspuns:

Se face

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Userul euu cred ca a baut ceva, nu se face la bilete, ai reducere cu carnetul de elev doar la abonament atat, la bilete nu se aplica din pacate.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In mod normal, se face, da.

| Madayna a răspuns:

Da, se face.

| UngureanuR a răspuns:

Sigur ca se face, doar esti elev. Mergi cu al tau buletin si carnet de note. Cred ca trebuia sa dai o taxa 5 lei de a-ti elibera abonamentul dar la bilete nu se face. Sper ca ti-am fost de ajutor!