| lol5755 a întrebat:

Nu stiti vreun program de modificat pozele ca photoshop?big grin

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Picmonkey, taaz, photoscape, the gimp.

| AlexX a răspuns:

Sunt niste programe free: Gimp, Krita, Paint.Net, ChocoFlop, Cinepaint, Pixia, Pixen, Picnik, Splashup, Adobe Photoshop Express, Artweaver, SumoPaint. Deci ai de unde alege... Bafta!

| reese a răspuns:

Daca vrei un program chiar bun, incearca photoshop cs5. eu nu cred ca alte programe de editat sunt mai bune ca asta plus ca pe creative monkeyz se gasesc tutoriale de folosire happy