| Blackaannee a întrebat:

Nu stiu ce liceu sa aleg. precizez ca nu am o medie mai mare de 7.si mai precizez ca stau in ploiesti. m-a puteti ajuta sa m-a hotarasc? puteti sa-mi trimiteti link cu site-uri cu licee? plssssss puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Ai grija ca liceele astea la care intra cei cu media 7 sunt foarte proaste si e foarte multa golanie... Te sfatuiesc sa-ti ridici media cat mai potihappy.

| rockelle75 a răspuns:

Buna, si eu sunt din Ploiesti, intra in C. N. M. V. (colegiul national mihai viteazul), este cel mai bun liceu, eu sunt in el si este super, sper sa treci examenul daca te hotarasti sa intri in el, eu am trecut ca sa intru in clasa a 5-a cu 7. 30 la mate si 8. 60 la engleza, dar poti alege la ce profil vei fi: engleza-mate, mate-volei, engleza-volei.
Bafta!

| Deea4u_2595 a răspuns:

Si eu sunt tot din Ploiesti...eu vreau sa intru in Mihai Viteazu.love struck... e mai mijto.nu stiu daca are uniformastraight face mrg.am inteles ca profesorii nu sunt chiar asa exigentsi ca la alte licee :X.sh e si liceu f bunwinking