| AncaAncc2323 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre nokia c3 si samsung c6625. voi pe care credeti ca ar trebui sa'l aleg

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Nokia C3, are Wi-fi, design-ul atragtor, meniul organizat, bateria foarte buna(1320 mAh), 2mp camera, jocuri multe etc.
Samsung c6625 :are Windows Mobile(pe mine nu ma ajuta cu nimic), are 3G(ceea ce mie personal nu imi foloseste), dar nu are wi-fi. GPS reciver, bateria cam la fel de buna ca si la C3(1300 mAh), 2mp camera.
Alegerea mea ar fi Nokia C3 deoarece are wi-fi, tastatura qwerty este destul de bine asezata, Samsung-ul avand tastatura mai mica poti apasa alt buton, design-ul imi place mai mult la Nokia C3(acele finisaje metalizate, gama de culori in care vine). Uite si niste review-uri din care sa te convingi: Samsung:http://www.youtube.com/watch?v=WyvBZRJwBX0
Nokia: http://www.youtube.com/watch?v=t_Xr4iCI8J0
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Mie imi plac amndoua dar acum nu stiu ce sa-ti spun.NOKIA este o firma mai buna dar Samsung c6625 arata mai frumos.Nuj.Hai sa zic unu:c3

| ingerash_8177 a răspuns:

Samsung c6625 eu cred ca e mai fain...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung c6625 si este foarte bun! Gandeste te ca samsungul are un sistem de operare fff bun. are pdf ade world,,, toate astea.la examen...park poti sa faci ceva cu el laughing asa ca...winking

| Dumbledore a răspuns:

Eu as alege sincer Nokia. datorita faptului ca un telefon Nokia este mult. mult mai bun decat unul Samsung. credeti.ma o stiu din experienta.