| anitza_any2003 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac m-am indragostit de un baiat care nu a vrut decat o aventura cu mine. eu credeam k o sa avem o relatie dar el nici macar nu imi da atentie. va rog dati-mi un sfat prietenele mele imi spun ca ar fi bine sa vorbesc chiar eu cu el dar nu pot.

Răspuns Câştigător
| oooooooo a răspuns:

Nu are rost sa mai vorbesti cu el, te-ai umili mai mult.incearca sa il eviti, sa te faci ca nu il observi, mergi si distreaza-te.si incearca sa nu mai cazi atat de repede in bratele unui baiat.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ii mai da atentie. Cel mai bine este sa uiti de el si sa cauti un alt baiat care sa se poarte bine cu tine si care sa te iubeascahappy Stiu ca iti vine greu sa il uiti dar crede-ma ca asta e cel mai bine pentru tine.winking Nu mai are nici un rost sa vb cu el.sad Mult succes!winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti incerca sa-l cuceresti... Poti sa incerci sa te imprietenesti cu el... poate vei reusi sa vb mai deschis cu el... Sau... poti sa o lasi balta cum ti-au spus colegii...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Alegerea iti apartine!

| want2bMajestic a răspuns:

Nu mai ai c sa vb cu el. ba din contra... evita-l cu orice pret. da semne ca iti pare rau pentru ceea c ai facut si ca nu vre isa mai ai d a face cu el. d acum in colo sper sa ai mai multa incredere in tine si sa nu mai faci o asemenea greseala

| nicky a răspuns:

Sa fi mai atenta pe viitor, acum nu ai alta solutie decat sa mergi mai departe.

| ines a răspuns:

Nu cred ca mai are rost sa vorbesti cu el. El a obtinut ce a vrut si tu nu mai ai de ce sa te mai anjosesti an fata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut aventura? pa-pa. el a obtinut ce a vrut. da tu de ce ai crezut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraiera ca te ai indragostit de un idiot fato...asta e adevarul.

| maite a răspuns:

NU AR TREBUI SA UITI, DAR TE INTELEG SI EU AM TRECUT PRIN ASA CEVA, INCEARCA SA UITI SA TE INDRAGOSTESTI DE ALTCINEVA CARE TE MERITA.MULT NOROC.