| DeeaClaudia_8619 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac.am o stare cryingcum nu am avut niciodata.ma gandesc numai la tampenii. ma enerveaza toata lumea. plang imediat la o melodie mai trista si nu stiu ce sa mai faccrying eu am fost mereu o persoana optimista mereu cu zambetul p buze.si mereu aveam doza aia de nebunie.pe care o am si acum si sper ca o so am mereu.seara se intampla ceva cu mine sad. ori plang ori sunt f fericita asa fara >motivsad///. ajutati-ma sa inteleg ce e cu mine. vreau sa fiu din nou fata cu zambetul p buzebig grin

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Cred ca esti un pic instabila emotional.Cred ca ar o rugaciune(rostita cat mai des si din suflet) si o terapie la psiholog ti-ar fi de mare folos! Sincer, iti doresc mult, mult succes si curaaaaaaaaaaj!

1 răspuns:
| Dudă a răspuns:

Just PMS-ing, girl.