| iulia13 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma costumez de hallowen... vreau sa fac eu un costum si nu stiu cum sau din ce materiale ajutor! funda

2 răspunsuri:
| Queensway a răspuns:

Pai iti dau un exemplu : ROCKER. nu iti trebuie multe materiale
O pereche de pantaloni negri,o bluza/tricou negru,tenesi de culoare inchisa.
Make-up :muult negru.:creion, rimel, machiaj negrulaughing).
Iti sugerez sa iti lasi parul desfacut.big grin
Mai poti adauga cateva accesorii rock dar nu neaparat.
Sper sa nu iti displaca negrul laughing))) Succes happy

| DaemoNsl a răspuns:

Nu ai nevoie de costum... fi naturala laughing toata lumea o sa se sperie de tinewinking