| your0bssesion a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac la bal...imi ziceti voi?

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

De preferat e sa te imbraci intr-o rochie.
Dar poti purta ceva in care te simti bine.
Parerea mea sincera e sa nu iti iei pantofi cu toc. Pentru ca te vor durea foarte rau picioarele, deci mai bine apeleaza la niste balerini. Daca vrei neaparat pantofi, poti incerca unii cu un toc mai mic sau orpopedic big grin

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Haine?worriedthinking
Eu ti-am dat doar o sugestie... tu faci ce vreilaughing.

| night_crawler a răspuns:

Cu pielea pe dos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar daca nu-ti iei toc si iti iei balerini o sa fi... cam neeleganta... gen tote fetele merg pe tocuri chiar daca nu au rochii... si ar fi o idee niste colanti, o bluza si o vesta. sau blugi... sau o roche dar nu de nuta... nici eu nu mai stiu cu ce sa ma imbrac si mai am si white partysad