| Mariaa a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. am o dubla problemalaughing
azi am fost la o colega sa o vopsesc. dupa ce am terminat am observat ca am vopsea neagra pe pantaloni. mentionez ca blugii sunt o culoare gen ruginiu...
i.am spalat si ca sa. i usuc mai repede i.am pus pe un calorifer d.ala mai vechi...si fiind la o putere mare, au ramas niste dungi pe pantaloni. deci help me. ce sa le mai fac? nu prea vreau sa afle mama ca apoi incepe cu ale eichatterbox
multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Poi a-i putea sa cauti un detergent(vanish) si poate o sa te ajute sau daca nu merge atunci incearca sa vb cu mama ta si spune-i ca (x) ti i-a ars sau murdarit si nu se mai duce.
fundita, plz?

| Naspa6969 a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa te duci undeva la un croitor sau.la cineva care sa se pricepe ori daca chiar spui ca nu mai poti ii poti arunca sau ii duci langa gunoi si'i spui Mamei " Mama vezi ca acesti pantaloni nu'mi mai plac.asa ca vreau sa'i las langa gunoi ca sa'i ia oameni nevoiash" Si'i duci acolo si vaza este ca nu'i arati partea cu...stii u cu Dungile...K nu'ti mai plac nu mai sunt de tine. Sper ca te'am ajutat.