| deealove a întrebat:

Nu stiu... dar cred ca e o intrebare stupida... pot face un baiat sa ma placa?big grin

Răspuns Câştigător
| Katiee^^ a răspuns:

Depinde de el. Dar incearca sa te dai si tu pe langa el. Sa vb despre ce-i place lui, sa incerci sa asculti muzica care ii place [ daca iti place si tie ]. Esti fata. Gasesti u ceva. Ji f important. Comunik cu el thinking Dar incearca sa nu arati ca vrei sa-l faci sa te placa. Nu iti bate prea mult capul cu cineva care nu te place. Sigur vei gasi pe cineva care te meritawinking. Bye (:!

9 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Depinde de baiat!hee hee

| M.madallina a răspuns:

Nu...credbig grin

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Da,de ce nu?

| adsfsf a răspuns:

Cu pistolul, da.

| adrian777 a răspuns:

Raspunsul este: NU! laughing)
Intrebarea mi se pare un pic cam ciudatzica.
De ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce baiat ce varsta are el ce varsta ai tu, metodele de seductie sunt diferite de la an la an, daca la 12 ani este suficient sa te uiti la celalt la 18 trebuie sa pui si mana asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varsta ai? Dragostea nu poti sa o impui cuiva... happy

| coolangel a răspuns:

Depinde de virsta corect... este posibil dar trebuie sa te stradui, adica sa afli cit mai multe despre el, sa te apropii de el fizic si moral...

| onesteanca96 a răspuns:

Daca chiar vrei exista un parfum care ii fura mintile pentru 12 ore... daca te ajuta o sticluta costa 2 mil :*