| товарищ a întrebat:

Nu stiu de ce nu ma pot loga din nou pe Google +, stiu numele de utilizator si parola, dar imi da o eroare mereu, si imi cere sa scriu adresele prietenilor pe care i-am contactat pe Gmail dar eu nu folosesc Gmail. La introducerea numarului de telefon imi spune ca nu se poate trimite un mesaj chiar acum si sa reincerc in cateva minute, am incercat din nou sa trimit peste o ora dar tot acelasi mesaj. Imi da mereu un cont de autentificare pe care il scriu corect dar mereu apare o eroare! Am nevoie de un raspuns rapid, chiar doresc recuperarea contului. ( Nota : Am urmat toti pasii Google, dar mereu e cate o eroare! )

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

дорогой товариищ se pare că ești victima unei tentative de phishing. Sau mă rog, ai fost acum 5 ani, când ai scris întrebarea asta.