| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare o tampenie sa dansati dansul pinguinului? happy.

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Intrebarea reala era! Nu este o tampenie si aiurit cine a inventat acest dans?!laughing) ok?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mie una da, insa unei mari parti din populatia Romaniei nu i se pare. Probabil ca cineva va spune ca nu stiu sa ma distrez, insa modul in care vad eu "distractia" este total diferit fata de al majoritatii. In concluzie, mi se pare o porcarie, alaturi de multe alte chestii de felul acesta. Nu am dansat si nu voi fi prinsa nici moarta facand asta.

| dydy1 a răspuns:

Cea mai mare tampenie

| ellena99 a răspuns:

Nu, este un dans amuzant si potrivit pentru petreceri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o tampenie, este foarte amuzant pentru orice petrecere. Mie una chiar imi place, ma distrez.
Dar tie ti se pare o tampenie?