| alexy9805 a întrebat:

Numi merge metinul simi scrie asta failed to decompress! metin2.bin.lz, size 301959, errno -7 Please restart program! metin2.bin unpacked

7 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Nu merge nai placa video mare laughing

| Mustache a răspuns:

Dai la obtiuni si dai Run as adminstrator daca nu iti merge ori nu e bun fisierul ori nu l-ai instalat bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la felcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasiproblema

| swat1997 a răspuns:

Am ceiasi problema si eu dar al mine placa ii de 1 ca si pana amu 2 zile mi-a mers perfect metinu si azi nu imi mai merge.

| Klaus a răspuns:

Da sa stii ca si mie mi s-a intamplat dar acum cateva zile mi-a mers dar la mine scira errno-4 chiar nu stiu din ce cauza

| ionutmessy a răspuns:

Nici mie nu-mi merge iar raspunsu su run administrator mi-a mers o data