| mariucakatinca a întrebat:

O fata mai mica putin m-a intrebat cum se numea filmul de pe Disney Channel cu holograma aceea Loreta, creata de un baiat Rosco si la sfarsitul filmului face schimb de corpuri cu Sam, o fata pasionata de chitara, care era trista ca nu va fi niciodata perfecta ca acea holograma, dar in film aflam ca nu era perfecta pentru. ca avea un defect f. mare: faptul ca nu era reala.
Tin minte ca acum cativa ani m\am uitat si eu la acest film dar nu mai stiu cum se numeste. Ma ajutati va rog? Plz.

Răspuns Câştigător
| PrettyLittleMiss a răspuns:

Pixel Perfect.
Uite aici: http://www.imdb.com/title/tt0393596/

1 răspuns:
| LorenaAnca a răspuns:

Perfectiune virtuala (Pixel Perfect)