| 1mist3r a întrebat:

O intrebare despre metinwinking Pls:X cine poate sa ma ajute:Xdau funda...:am 600 de cufere clad de luna, de la event OX cat ar costa acum? dar mai incolo?big grin pls ajutati-ma.(metin2ro)

4 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Costa cam 800k acum mai incolo peste 2 saptamani maxim 3 o sa coste 500k sau mai putin, ma refeream la o bucata

| 1mist3r explică:

Fundaa:X

| 1mist3r explică:

Ast sa spunem 2-3 saptamani cat o sa fie 600 DE CUFERE nu 1straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jurul oxului se vand la un pret relativ mic.in plus, in jurul oxului sunt folosite ca bani. Adica.dau x nr de cufere si iau cine stie ce item. Nu se prea merita sa le vinzi. Sau poate mai incolo.depinde si de server pretul. Pe gemini de ex, mai mult de 300k nu ai cum sa scoti.