| DedeMnY a întrebat:

O intrebare pentru baieti!
Ce apreciati la o fata?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sensibilitatea
Sinceritatea
frumusetea naturala happy
respectul
eleganta ei tongue...

| HueyFreeman a răspuns:

Cand vine vorba de asa ceva, nu-mi pasa doar de anumite parti, ci de pachetul complet.

| vali4789 a răspuns:

Bai mie imi place cum ii miroase parul, felul in care vorbeste si gandeste.

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Depinde de fiecare gen de persoana. Exista baieti care apreciaza o fata pentru adevaratele calitati, mai sunt si baieti care o ''apreciaza'' doar pentru aventuri si fizic. Eu unul apreciez o fata dupa naturalete, caracter, sinceritate, fapte. Cel mai important fii tu insati, si vei fii unica! Sper ca te-am ajutat. O seara buna.

| AmInFrunte666 a răspuns:

Fata>Forme>Caracter