| ibianca a întrebat:

O mai stiti pe,, tipa verde" Alice (says) de la Pro.tv care posta pe,, videoblog"? Ce parere aveati/aveti (mie mi se pare geniala)? Mai stiti ceva de ea?

2 răspunsuri:
| jojo_9371 a răspuns:

Alice? da stiu tipa cu un caracter... special, insa acest special parca nu e atat de placut cand iei in calcul concluzia ca tipa asta este doar inca o alta isterica intr-o tara de isterici. Sa zicem ca e artistica rau de tot...o gheisa, insa eu nu vad sa fie situatia prea roz sau verde, cand suntem satui in tara asta de atat scandal. Adica, o inteleg si oarecum as vrea sa-i inebuneasca pe altii la cap, altii care sunt comunisti, inchisi, seci sau prosti, insa s-ar putea sa-i inebuneasca si pe altii care nu merita iar daca nu-si joaca rolul bine.
E chiar o pustoaica talentata. Si se vede asta, din toate filmuletele.
Mai ales din primul "una cu gura mare la metrou"
Nu a mai aparut la tv, dar acum isi posteaza clipuletele pe blogul ei personal. :)
Http://alice.protv.ro/
Nu prea stiu ce face acum
sper ca ti-am fost de ajutor :*