| LovxeAngel a întrebat:

O prietena(Y) de-a mea ii place de X si am vrut sa o ajut

Am luat id lui x am vorbit cu el ne am imprietenit ca amici si i am zis sa vina luni la scoala(y fiind cu mine in clasa) am sunat-o pe y si i am zis de intalnire de convorbirea mea pe mess cu x si ca i-am dat nr meu de tel ca sa ne intalnim luni.

y a inceput sa planga mi a inchis si nu mai raspunde la tel Eu ce sa fac helppppp meeeeeee...Mentionez ca intalnirea care o programasem luni ea trebuia sa vina cu mine ca sa se intalneasca iei doi

1 răspuns:
| Bloxx a răspuns:

I-ai spus ca ea trebuia sa vina cu tine? Probabil ca a crezut ca ti-a placut de el si ca vreti sa va intalniti doar voi doi. sad Incearca cu un mesaj. Spune-i ca vrei sa ii faci cunostinta cu el si ca iti pare rau daca ea a inteles gresit. Poate o sa isi revina daca ii povestesti mai multe. Succes!