| anonim_4396 a întrebat:

O proasta mi-a spart parola pe stardoll. spuneti-mi va rog cum sa fac sa mi-a recuperez! am fost covergirl iar acum nu mai am contul pentru ca acea idioata mi la spart

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti alt cont uito pe aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi pe stardoll.acolo sus unde iti scrii numele, scrie jos langa nume:tiai uitat parola, dai acolo, iti scrii emai-lu pe care ai facut-o, tio trimis pe yahoo mail noua parola, o scrii, mergi pe fata ta bagi parola noua si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pai daca sti parola mai poti sa intri pe el

| XxXL33TXxX a răspuns:

Pai daca nu a schimbat parola da mi-am uitat parola si scrii emailu tau de ex gaga@yahoo.com si dupa intri pe mess si dai pe link si acolo iti arata noua parola si daca vrei sa o schimbi intri pe cont dai la contul meu la setari si jos unde scrie sa dai parola sa salvezi in stanga scrie cu roz Schimba parola si dupa ce ai scris parola scrii parola noua si salvezi. Funda! Cred ca team fost de ajutor.

| Ionita_Mirela_1978 a răspuns:

O.o daca ti l-a spart nu e asa de proasta cum zici tu! laughing

| Ionita_Mirela_1978 a răspuns:

O.o daca ti l-a spart nu e asa de proasta cum zici tu! laughing

| Ionita_Mirela_1978 a răspuns:

Daca ti-la sters nu se mai poate recupera! ce sa-ti fac daca pui botul, la toate minciunile?:O ce vrei sa iti facem..noi?!? aa? O.o apeleaza la altcineva nu la noi! O.o cica"o proasta mi-a spart parola" daca era asa de "proasta" cum zici tu nu stia cum sa-ti fure contulwinking laughing)) nu mai pune botul la toate minciunile! asa iti trebuie!laughing

| tyna00 a răspuns:

Dar cum ti la spars? poate incerc sa til recuperez

| diapana1998 a răspuns:

Te ajut eu da-mi parola si numele de pe stardoll daca nu merge stiu eu ce fac

| LaUrIcA1234 a răspuns (pentru diapana1998):

Mil faci si pe al meu?

| Ema_7462 a răspuns:

Eu ma joc pe Stardoll din 2004 si trebuie sa faci in felul urmator:
dai unde e Forgot Passworld chiar daca ti-a schimbat mailul.Mailul Parintilor nu poate fi schimbat.Intrii pe Yahoo Mail si gasesti mesajul cu resetarea parolei.o schimbi, intrii in cont si apoi te duci la My Account la Stettings pentru a pune mailul tau in loc de a fetei alea

| Silaghi_Tiya_1997 a răspuns:

Uite: da pe mi-am uitat parola trimiteti pe mail apoi intra pe mail siti apare un mesaj ca asta nu mai ii mailu tau...dai pe schimba inapoi si mergi din nou la faza cu mi-am uitat parola si acolo iti da alta prin mail

| oaub a răspuns:

Pai iata ce trebuie sa faci:daca ti s-a schimbat doar parola si ai adresa ta de e-mail comfirmata dai pe "Ai uitat parola?"si iti scrii numele de utilizator si e-mailul. Daca nu ai primit un e-mail pe adresa ta si e valabil 72 ore.Acela de:Adresa ta de mail a fost schimbata (ceva de genu)si ti-l poti recupera, sper sa-ti fie de ajutor raspunsul, SEMNAT:oaub de pe stardoll
pup paa!

| Gavrila_Andreea_1990 a răspuns:

Iti faci alt cont si apoi o sa afli cum ti la furat

| xPufii a răspuns:

Si mie mi s-a furat contul...si nu era facut pe id-u meu... avem 2500sp si eram ss broken heart

| Marzarvan_Vanessa_1999 a răspuns:

Pai si mie mi s-a furat un cont e anatuza_123 era de superstar zi-mi numele de la contul tau poate incerc sa ti-l recuperez ca eu mi l-am recuperat dadamdum drep o prietena de a ei cerei nr de tel vorbesti cu ea si ii zici te rog frumos da-mi contul si poate ea o sa iti dea contul daca vorbesti cu ea dar trebuie intai sa vorbesti frumos si daca iti recuperezi contul intri pe el si daca e o prietena de a ei apropiata si ii stie parola te dai drept ea si ii zici ca ai uitat parola ca ai schimbat prea multe parole happy sper sa iti fie de ajutor! happy

| Ivanov_Alexandra_2000 a răspuns (pentru Marzarvan_Vanessa_1999):

Ma poti ajuta si pe mine? Si mie mi-a spart marti o fata contul ss si a si schimbat parola! Te rog, daca poti, astept raspuns. Ma gasesti pe Facebook Alexandra Ivanov.

| Mariucaken a răspuns:

Pai nu mai ai cum sal mai recuperezi