| Xonia a întrebat:

O sa am un verisor(in macsim 1-2 saptamani)
Si parintii lui mau rugat sa ii gasesc un nume, pe cel de-al doilea il vor pune nasii
SI vreau sa fie ceva frumos, tinand cont ca il va purta toata viata
Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai din moment ce iti place numele ``Razvan`` cred ca acesta este ideal pentru verisorul tau :X sti whistling toti baietii pe care`i cunosc cu numele de ``Razvan`` sunt mai... mai rebeli asa din fire laughing intelegi ce vreau sa spun? laughing

11 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

smug sa inteleg ca e baiatul acela ``special`` din viata ta? whistling sau gresesc? :-s

| Luori a răspuns:

Mie mi-ar place David, Flad, Marius. Ceva care nu este atat de intalnit.

| Mirela a răspuns:

Denis, darius :X

| bluepuff a răspuns:

Ador numele laur :X.
Apoi ar mai fi sasha, domeniko, stefy sau bogdanbig grin.

| dada a răspuns:

Razvan, gabi, roberto, david, fabio

| jony a răspuns:

Steven sau Kevin.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Xonia explică:

@Mada: inteleg ce vrei sa spui
Si stiu eu de ce am ales Razvan la cealalta intrebarewhistling whistling

| hailei2007 a răspuns:

Alexandru

| Nimeni_6547 a răspuns:

Marian Darius

| mistikk a răspuns:

Poti sa-i zici ...liviu sau ionutz nu stiu dc dar imi plac numele astea:X