| Saraaaa a întrebat:

Oare ce face justin bieber in momentu asta?:X:X:X

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Era eu sa zic la'ba da' m-ar fi batut Dumnezeu ca injur papusa gonflabila din visele a miliarde de copile fara materie cenusie.Vazand ca esti un fan nu o sa te trezesc din eterna visare asa ca pntru a'ti raspunde la intrebare...Se gandeste la tine=))(Mi te si imaginez cum ti-a scapat paharul de apa in poale te duci sa o suni pe vecina de la 3 sa-i spui ca Brad Pitt in varianta mai... putin akungita se gandeste la tine=)))Mult noroc;)
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

13 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Se distreaza cu cei mai buni prieteni Ryan si Chaz si se pregateste pentru Saturday Night Live.

| Adorable a răspuns:

Parca esti colega mea care e o cartofara. Crede ca Bieber asta are hi5 si ii trimite mesaje de dragoste semi-pocite in engleza
Justin Bieber are in gura o suzeta in acest moment.

| GuessWho a răspuns:

Isi face avant de pe cladire.

| Mao a răspuns:

Oricum nu se gandeste la tine. Asa ca treci peste.

| MihaiN1 a răspuns:

Respira!

| Carlaaa a răspuns:

Oricum un lucru muuuult mai distractiv si mai interesant decat noi. laughing

| sceptic a răspuns:

. Creste.

| IndescribableChild a răspuns:

Isi numara firele de par de pe piept... rolling on the floor

| Jesss a răspuns:

Se **** cu capu de masa si mananca un morcov straight face Copil tembel ce e! Chiar iti place de adormitul ala?

| Jesss a răspuns:

Ha ha straight face mi-au pus stelute in locul cuvantului pe care-l scrisesem, reformulez : SE FU T E! e bine?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Saraaaa explică:

Nu m-as fi gandit ca se gandeste la minetongue

| DanielaDumitrescu99 a răspuns:

Se caca exact acum in momentul asta. uite e pe wc.