| Xenia5396 a întrebat:

Oare ce părere au băieții despre fetele care nu au avut niciodată o relație?(și sunt frumoase)

Răspuns Câştigător
| DaianaDede a răspuns:

Pareriile sunt impartite, unii pot crede ceea ce e real, de exemplu ca e o fata cuminte sau care nu e pregatita pentru relatie, altii pot crede ca e o fata libertina care nu a avut o relatie deoarece nu vrea sa se complice, sunt fel si fel de pareri ele difera de la persoana la persoana

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, mai ales daca sunt sub 20 de ani, chiar nu are nici o importanta, fiindca s-au focusat pe invatat si scoala, nu pe relatii.
In ce priveste frumusetea, chiar nu are nici o importanta in realtii, conteaza inteligenta, bunul simt, educatia samd.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ar conta prea mult părerea băieților.

| Sofer a răspuns:

Cam greu de crezut ca încă pot sa fie ca noi neutilizate.

Răspuns utilizator avertizat