| iubeschusky a întrebat:

Oare este bine ca ia-m zis prietenului meu cu care ce m-am impacat ca am fost marti cu un coleg de al lui la plaja? vreau sa zic ca eu l-am invitat doar pentru a-l face un pic gelos pe prietenul meu.si acel coleg de al lui era si prietenu lui, oarecum, dar nu prea apropiati.si el a acceptat sa vina cu mine la plaja. s-a cam dat la mine dar nu i-am raspuns la avansurile lui. dar e bine ca i-am zspus prietenului meuc e s-a intamplat in afara de faptul ca s-a dat la mine.eu vroiam sa fiu sincera cu el.nu cumva sa afle de la altcineva.stiu ca a fost prostesc invitandul pe alec baiat la mare... vreau raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.daca i.ai spus ii poti spune si de faptul ca s.a dat la tine.inseamna ca acela nu este un prieten adevarat si ar trebui sa stie. Daca nu vrei, nu ii spui. Dar fi sincera, eu asa fac. Pupici:*

2 răspunsuri:
| Anon123 a răspuns:

Este foarte bine ca i-ai spus asta prietenului tau pentru ca daca afla de la altcineva era mult mai rau.Fii incontinuare sincera cu iubitul tau pentru ca asa nu veti avea probleme...

| melania_2914 a răspuns:

Pai ati fost in momentul respectiv impreuna? daca nu atunci nu ar trebui sa iti pese daca ai facut bine sau nu ca i'ai povestit si ce va spune deoarece nu erati impreuna si poate el a facut altceva in momentul respectiv(cand erati la plaja). daca erati impreuna, trebuia sa aiba un pic de obraz si sa nu te lase sa mergi cu altul ai facut bine ca i'ai zis deoarece e mai bine sa afle de la tine decat sa vorbeasca lumea de la ceilalti poti afla multe, dar mai mult minciuniwinking