| LoveMusic a întrebat:

Of Doamne! Nu mai pot! Mi'se tot raporteaza intrebarile de oameni care nu gandesc si gata. Si intrebarea asta mi-a fost raportata "Alcătuiţi o propoziţie cu cuvintele: vărji, magice, totul, este, tărâmul, dispărut, întunecat, în. După 5 răspunsuri am să vă spun răspunsul corect. Cel mai corect v-a primi fundiţă laughing" cand avea 2 raspunsuri. Toata lumea o considera tema si jur ca de fapt nu are nici o legatura. Si ca sa vedeti, propozitia era: Taramul disparut este intunecat si are vraji magice. [am uitat si + are]. Doamne! Nu mai suport. crying crying sunt constienta ca astea's regulile, dar totusi. crying

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Cel mai corect v-a primi fundiţă".
Aşa ai învăţat tu la şcoală că se formează viitorul? Cu "v-a"? Sau cu "va"?!
Şi-n plus, cu acele cuvinte nu merge... mai trebuiau şi altele plus că îţi lipseşte "şi"-ul.
Oricum, sună prea mult a temă aşa că se vor tot raporta aceste întrebări.

| DeNyyy a răspuns:

Da.si eu am pus o intrebare asemanatoare si mi-a fost raportata...si nu era tema jur! da. ce sa-i faci asta e...

| dilau69 a răspuns:

Taramul intunecat este disparut prin vraji magice eu zic ca nu se poate daca nu mai folosesti ceva cuvinte in afara de cele 6 n-ai cum sa faci o propozitie cu cele 6 cuvinte zic eu