| ramona_1444 a întrebat:

Ofer funda...pe facebook cum fac sa-mi apara starea relatiei ...stiti voi ca apare pe perete inimioara aceea mica la care toti pot sa comenteze sau sa aprecieze

Răspuns Câştigător
| Christinne8 a răspuns:

Pai dai la editare profil. sectiunea persoane importante[undeva in stanga] si o sa-ti apara starea civila.acolo selectezi tu daca esti casatorita/int`o relatie sau etc. si dai acolo. selectezi baiatul cu care esti[asta daca are si el fb] si dai salvarebig grin