| BeHappyForMe a întrebat:

Ofera cineva cazare apartament de revelion din craiova? vreau sa inchiriez un apartament in care sa eu impreuna cu prieteni sa organizam petrecerea dintre ani?

Răspuns Câştigător
| roxanaaa a răspuns:

si eu sunt din craiova smug. v-as caza la mine blushing rolling on the floor))))). da vine bou de varu`meu straight face.

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe explică:

Ms frumos oricum pentru intentie e greu cu revelionu asta cred ca pana la urma il fac acasa singura ca nu gasim niciunde.

| roxanaaa a răspuns:

Si eu il fac acasa ca nu am unde sa ies ca prt au hot la un bar da e naspa in fiecare an tot acolo '.