| evelyna_1193 a întrebat:

Off...am nvoie de ajutor urgent va roooghappytatal meu e foarte strict-indata e balul bobocilor si dupa se organizeaza petrecere in club si vreau sa marg si eu normal, dar tata nu ma lasa ca zice ca e prea tarziu si nu ma lasa sa ma imbrac cum vreau eu cu toate ca nu e o tinuta iesita din comun. e penibil sa le zic colegilor mei ca nu ma lasa tatasadcolegii mei ies noaptea in cluburi si pe mine ma tine inchisa in casa.mentionez ca sunt cuminte(ma rog, nu fumez, invat f bine, nu am prieten, si tata stie asta)mama este la servici mai tot timpul asa ca daca vreau ceva trebuie sa-i spun tatei___ce sa fac sa ma lase? sfaturi va rog-pupici si mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi ar trebui sa-i spui ca balul este organizat pentru cei de clasa a9a si asa trebuie sa se tina intr-un loc mai select si doar merg si profi nu esti numa tu cu colegii, dar mama ta ce zice? ce parere are?

2 răspunsuri:
| evelyna_1193 explică:

Mama ma lasa dar daca ma lasa tatabig grin.asa sta treaba la mine in familielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ameninta-l cu greva foamei,, poate se inmoaie.