| ForeignO a întrebat:

cryingOh doamne

Azi nu am fost la scoala, mi-a fost rau asa ca de plictiseala, m-am gandit sa vizonez iste filme, dar nu orice filme, de dragoste :X

Am vazut "the notebook" care a fost nemaipomenit! Apoi m-am uitat la "A walk to remember" Vreau sa va zic ca am plans! Eu nu plang la filme dar in acesta pur si simplu am ramas masca! As vrea imi recomandati niste filme in genul "a walk to remember"

Doamne, cat imi doresc sa mai existe acestea (din filme), imi este foarte teama ca nu voi intalni pe cineva ca Landon (A walk to remember) sau ca Noah (The notebook). Constientizez ca estedoar un film dar nu pot explica sentimentul atunci cand ii vad(atorii din film)!

Aceste 2 filme m-au intristat foarte mult. Voua ce impresiav-au lasat? Aveti sau ati intalnit o persoana care sa va iubeasca si sa-l iubiti atat de mult?

Multumesc!

6 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Eu am plans la Weekend cu mama.

| ForeignO explică:

Imi cer scuze ptt greseala (doar ca sunt cu capul in nori) :''Oh doamne, cat imi doresc sa mai existe oameni, sau cupluri ca acestea!

| ForeignO explică:

Lary, nu, avem 2 zile in plus. Probabil pentru ca a fost acel concediu neplatit.

As dori sa mentionez ca acum 3 min am terminat de vizionat ''If Only'' Doamne, am plans atat de mult incat, tatal meu a vrut sa ma duca la spitalcrying Nu stia ce e u mine, numa mai puteam opri din plans. Este al 2lea film de dragoste la care am planssad

| ForeignO explică:

Roscavitza happy

Nu este nicio problema, filmul l-am vizionat inainte sa mi-l recomanzi. happy Nu iti face griji. Oricum, imieste oarecum fricaca nu mai exista asemena baieti...sadTrist.

Dar poate speranta nu v-a pieri. Toti tipii din ziua de azi cauta fete doar pentru a-si satisface placerile straight faceNoi fetele avem nevoie de o iubire adevarata dar...

| Lary a răspuns:

Poi cum nu te-ai dus la scoala? Nu esti in vacanta?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The notebook, nu l-am văzut, dar A walk to remember este unul din filmele mele preferate, şi pe mine m-a impresionat extrem de mult, până la lacrimi. Alt film, mai tragic ca astea, este "seven pounds", la asta nu mi-am putut stăpâni o clipă lacrimile, ce este drept e un film puţin mai greu de înţeles, dar tot atât de frumos, este vorba despre un om cu sufltet bun căruia îi murise soţia, ţi-l recomand happy.