| anonim_4396 a întrebat:

Ok.Am nevoie de ajutorul vostru.Pe facebook, atunci cand vreau sa`mi schimb numele imi apare,, Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below."
Am asteptat mult timp, dar tot nu pot pune alt nume.
Help! Scuzati categoria. Dau funditaaa

Răspuns Câştigător
| xXRobertaXx a răspuns:

Buna! da, stiu ce se intampla. uneori daca iti schimbi numele prea des la un moment dat nu mai merge deoarece este o limita.nu ai ce sa faci straight face trebuie sa iti faci alt cont, sau sa ramai cu numele asta pentru todeauna din cauza limitei de schimbari.
Funda? puppy dog eyes