| MIB a întrebat:

OK, s-ar putea sa fie mai complicat dar sper sa intelegeti ce vreau sa intreb: Exista vreun program sau vreo metoda prin care sa pot scoate (backup) masinile din vice city si apoi sa l-e bag iar in joc? De fapt ceea ce vreau sa fac este sa scot masinile din GTA Romania (vice city cu alt look), si sa l-e bag tot in vice city, dar in cel original, deoarece imi plac mai mult strazile din vice city original decat din GTA Romania si logic ca acolo (in vice city original) nu gasesc loganuri, solenze, dacii 1310 etc. da eu vreau sa le am acolo in ala original, si chestia e ca nu am gasit pe internet toate masinile de care am nevoie, (spre exemplu dacia 1310 break nu o gasesc nicaieri). Multumesc muult! Post Scriptum: am incercat Gta Garage Mod Manager, da nu imi merge!

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Cauta in fisierele la GTA Romania si ai sa gasesti masinile. da copy si paste intr-un fisier care vrei tu. Apoi iti descarci GTA Mod Installer si le bagi in Vice City