| misscandy12 a întrebat:

Okei deci TPU, tocmai mi-am facut o pagina pe facebook cu tot felul de povesti poze amuzante si glume interesante, dar problema este ca am nevoie de multe likeuri pentru a promova pagina va rog ajutati-ma ce ar trebui sa fac?crying!

3 răspunsuri:
| Gabiitsa a răspuns:

Lasa linkul` aici, sau spune`ne numele tau de fb la pagina, si te ajutam si noi cu cate un like. :*

| oliviaa29 a răspuns:

Da linkul, iti vom da un like :*

| misscandy12 explică:

Http://www.facebook.com/GandurInterzise... si daca mai puteti sa imi mai dati pagina la PUB. sa mai rugati prieteni sau ceva ca este o pagina foarte interesanta cu povesti si asa mai departe