| Tiopevuz a întrebat:

Ola! Imi poate spune cineva cum aflu istoricul cautarilor de pe pc daca a fost sters inainte?
Tot intra cineva si vreau sa aflu ce face. Ms

2 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Parola pc gata
Daca ai deja una schimbo
Daca e din casa nu va stii parola deci nu va mai intra daca intra de pe contul tau de google schimba parola contului
Daca nu merge una incearc-o pe cealalta una va trebui sa mearga

| Kirro a răspuns:

Incearca sa descarci un keylogger, nu o sa-ti arate ce a accesat, dar o sa iti arate ce a scris si chestii de astea... incearca, bafta