| Baiattt a întrebat:

Oradeni, sunteti gata? Venim dupa voi!
Preselectiile Romanii au talent din Oradea au loc maine, 28 august incepand cu ora 10:00 la Hotel Ramada!

1.Deci ce sa inteleg prin asta? maine vin oamenii doar sa se inscrie sau vin sa se inscrie si dau si atunci proba cu public?
2. Daca maine se va desfasura, intrarea pentru spectatori e libera sau daca nu cat costa?
3. spuneti-mi cum s-a desfasurat la cluj de ex ca sa inteleg si eu.in data de 21 sau cand ce s-a intamplat? Ca sa stiu daca are rost maine sa ma duc sau nu...

1 răspuns:
| JustRoxanne a răspuns:

Hey!
1- Maine, oamenii se inscriu si dau si proba cu public.
2-Intrarea e libera.