| xGloryaax a întrebat:

Pai baiatul pe care l-am mentionat in intrebarea trecuta glumeste cu mine si parca vorbeste liber cand e in preajma mea dar tot nu prea stiu cum sa ii spun ca il plac va rog mai dati-mi raspunsuri! funda :d

Răspuns Câştigător
| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Nu ii spune deoarece baietii sunt rai (stiu asta chiar daca nu sunt fata)
Glumeste si tu cu el sau prefa-te ca nu il placi. Poti chiar daca crezi de cuviinta sa ii asezi niste biletele cu admirator secret
Pa si sper ca te-am ajutat( chiar nu ii spune)